Kompromisszumokat nem ismerve keressük az Ön számára legkiválóbb megoldásokat.

Cégünk, az irodaellátás szegmens legvonzóbb szereplője, kíván lenni úgy, hogy üzleti partnerség mellett emberi kapcsolatokat teremtünk.

 

Szakmaiságunkkal, elkötelezettségünkkel, szolgáltatásainkkal és értékesített termékeinkkel azt a célt szolgáljuk, hogy partnereinknél több értékes időt, kapacitást szabadítsunk fel.

 

Ajánlatkérésért vegye fel a kapcsolatot munkatársainkkal!

 

Ismerje meg csapatunkat!

ÉRTÉKESÍTÉS

Deme Tibor

értékesítő

+36 70 623 3327

deme@tonerholding.hu

Pipó Mónika

értékesítő

+36 30 479 5482

pipo@tonerholding.hu

Lőrincné Mezei Dóra

értékesítő

+36 70 316 5700

mezei@tonerholding.hu

Turza Melinda

értékesítő

+36 20 243 7763

turza@tonerholding.hu

EGYÜTTMŰKÖDŐ PARTNER

Enyedi Ágnes

együttműködő partner

+36 20 611 3044

enyedi@tonerholding.hu

Szeredi Gergő

együttműködő partner

+36 30 699 01-45

szeredi@tonerholding.hu

LOGISZTIKA

Ales Csaba

logisztikai vezető

+36 20 611 2835

logisztika@tonerholding.hu

Orosz Tamás

raktározás

+36 20 611 2835

orosz@tonerholding.hu

Rónai Renátó

szállítás

+36 20 432 6023

logisztika@tonerholding.hu

BESZERZÉS ÉS PÉNZÜGY

Skrabák Erika

beszerző

+36 70 420 2036

 skrabak@tonerholding.hu

Fogarasi Bernadett

pénzügy

+36 20 251 9536

konyveles@tonerholding.hu

Fogarasi Zoltán

ügyvezető

 

fogarasi@tonerholding.hu

Üzlet & Iroda

 

2600 Vác,

Csatamező utca 1.

a Peugeot szalonnal szemközt

kattinston ide a térkép nézethez

NYITVATARTÁSI IDŐ

 

Hétfő - Péntek: 9.00-17.00

Szombat-Vasárnap: Zárva

 

 

Toner Holding Kft.

 

munkatársaink

termékeink

vásárlási tudnivalók

nyitvatartás

online katalógus 2019

2600 Vác

Csatamező utca 1.